Zoek uw assistent

      Voer uw postcode of woonplaats in

    Overzicht assistenten

    Vind hier de assistent bij u in de buurt

    Anita van der kooi Senioren assistent

    Anita van der Kooi

      Provincie Friesland-Noord

      058 - 20 23 015

      friesland@senioren assistent.nl

    Senioren assistent annelies vande waarsenburg

    Annelies van de Waarsenburg

      Regio Beveland

      06 - 25 05 40 04

      a.vandewaarsenburg@senioren assistent.nl

    Ans de Graauw Senioren assistent

    Ans de Graauw

      Regio Rijen

      06 - 34 36 56 62

      ansdegraauw@senioren assistent.nl

    Senioren assistent bianca van wijk

    Bianca van Wijk

      Regio Den Haag

      06 - 48 61 01 71

      b.vanwijk@senioren assistent.nl

    Corine Stigter Senioren-assistent

    Corine Stigter

      Regio Oosterhout / Tilburg

      06 - 51 48 33 55

      c.stigter@senioren-assistent.nl

    Henk van der Meer Senioren-assistent

    Henk van der Meer

      Regio Friesland-Midden

      058 - 20 23 015

      friesland@senioren-assistent.nl

    Senioren-assistent Inge Kiewid

    Inge Kiewied

      Regio Zuid Friesland

      058 - 20 23 015

      friesland@senioren-assistent.nl

    Senioren-assistent Liesbeth Pauw Senioren-assistent

    Liesbeth Pauw

      Regio Het Groene Hart en Utrecht

      06 - 29 27 00 38

      l.pauw@senioren-assistent.nl

    Senioren-assistent Maaike Janssen

    Maaike Janssen

      Regio Groningen

      058 - 20 23 015

      friesland@senioren-assistent.nl

    Senioren-assistent Maaike Smulders

    Maaike Smulders

      Regio Eindhoven

      040 - 751 0346

      m.smulders@senioren-assistent.nl

    Senioren-assistent marloes sprokkereef

    Marloes Sprokkereef

      Regio Arnhem

      06 - 36 13 99 59

      m.sprokkereef@senioren-assistent.nl

    Martin Bosch Senioren-assistent.nl

    Martin Bosch

      Regio Nijmegen

      06 - 28 76 02 87

      m.bosch@senioren-assistent.nl

    Miriam Steevens Senioren-assistent

    Miriam Steevens

      Regio Bergen op Zoom

      06 - 16 59 00 84

      m.steevens@senioren-assistent.nl

    Senioren-assistent Nancy Rietveld

    Nancy Rietveld

      Regio Amsterdam

      06 - 37 47 09 51

      n.rietveld@senioren-assistent.nl

    Pascalle de Feijter Senioren-assistent

    Pascalle de Feijter

      Regio Etten-Leur

      06 - 15 18 38 16

      p.defeijter@senioren-assistent.nl

    Pieter IJsseldijk Senioren-assistent

    Pieter IJsseldijk

      Regio Amersfoort

      06 - 15 00 05 85

      p.ijsseldijk@senioren-assistent.nl

    Senioren-assistent Suzanne van Aubel

    Suzanne van Aubel

      Regio Breda

      06 - 44 90 01 24

      s.vanaubel@senioren-assistent.nl

    Theo Stassen Senioren-assistent

    Theo Stassen

      Regio Westelijke Mijnstreek

      06 - 50 83 94 84

      t.stassen@senioren-assistent.nl

    © 2013-2017 Senioren-assistent.nl is onderdeel van UWassistent B.V. Alle rechten voorbehouden.